Relaxace

Přímo u nás v soukromí si předem můžete objednat různé spektrum masáží nebo fajn cvičení z fyzioterapeutkou, které opravdu doporučujeme. Z veřejných míst můžeme doporučit např. následující:

Chata Jana - Wellness (pro ubytované u nás 10% sleva)

Pouze 8km, lze spojit i s obědem nebo večeří (před 18h, nebo po 19h - v 18h je restaurace uzavřena pro večeře ubytovaných na chatě). Menší wellness centrum s bazénem s masážními tryskami, finskou a parní saunou, whirlpoolem se světelnou terapií, v létě venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a vyhřívané venkovní dětské brouzdaliště.

Lázně Luhačovice

Za výlet stojí určitě cesta do nedaleko vzdálených Lázní Luhačovice (30km). Najdete zde malou kolonádu, lázeňské domy, spoustu kaváren s teplými oplatkami a zdravé prameny vč. proslulé Vincentky.  Ve městě vaří samozřejmě také "meníčka". V Augustiniánském domě najdete i jídla z biosurovin.

Na odpočinek doporučujeme nové Wellness centrum hotelu Alexandria ve stylu starořímských lázní. Najdete zde různé typy saun, Kneipův chodník a impozantní bazén v římském stylu s fajnovým vyhřívaným posezením. 

Aquapark Uherský Brod - Delfín

20km od nás, vnitřní bazén s atrakcemi pro děti, dětský koutek. Během svátku má oslavenec vstup za korunu. Každou sobotu v čase 15:00-20:00 hod.  zdarma zábava na atrakcích-aquazorbing, vodní banán, vodní trampolína, vodní kokos dle rozpisu.

Aquapark Uherské Hradiště

40km od nás, vnitřní i venkovní bazény s atrakcemi pro děti, tobogány, plavecký bazén, zázemí stravování s "meníčkem", kavárna, wellness centrum s různým typem saun a ceremoniály, dětský koutek, 10% sleva od nás na návštěvu. www.aquapark-uh.cz